Krmivo bosch pro psy malých plemen: popis

Suché jídlo pro psy Bosch vyrábí německá společnost Bosch Tiernahrung Gmbh & CO.KG. Je bezpodmínečnou lídrem na trhu pro produkty pro domácí mazlíčky. Bosch jídlo je populární po mnoho let nejen v zahraničí, ale také v Rusku. Výhody a nevýhody této značky jsou popsány níže.

Pár slov o společnosti

Společnost byla založena v roce 1960. Na. Bosch (k. Bosch) a nejprve produkoval minerální přísady, nahrazení mléka a jídla pro zemědělská zvířata. Značka Bosch, jako výrobce suchých granulí pro domácí zvířata, začala svou existenci mnohem později, teprve v roce 1984. Export do jiných zemí byl otevřen o dva roky později.

Pár slov o společnosti

Pro spotřebitele byly vyvinuty různé krmné linie

Poznámka! V roce 2004. Společnost obdržela nový certifikát kvality vyšší úrovně a zakoupil vysokoškolské zařízení pro zlepšení kvality produktu. Do dnešního dne společnost pokračuje ve zlepšování a uvolňování stále více vládce pro psy a kočky.

Výhody a nevýhody

Bosch jídlo pro psy dlouho převzalo srdce spotřebitelů, a to nejen tak, protože má mnoho plusů:

  • nedostatek chemických přísad;
  • neobsahuje barviva;
  • Obsahuje přísady na vitamin-minerální a stopové prvky pro správný růst PET;
  • vyvážené složení;
  • normalizované množství proteinu;
  • neobsahuje sóju;
  • široká linie (možnosti pro velké, střední a malé horniny, řada hypoalergenních možností, jakož i polohniskové granule měkké holistické linie Bosch, pro těhotné a kojící psy);
  • lze podávat v suché i namočené formě;
  • dostupnost (prodáno v mnoha obchodech a náklady levnější než analogy).

Z minusů budou zvýrazněny:

  • Obsah kukuřice v některých verzích.

Sloučenina

Píšené krmiva se vyrábějí podle nejnovějších technologií v souladu se všemi standardy kvality, což určitě staví produkt na úroveň nad mnoha dalšími výrobci. Veterináři to doporučují, protože složení obsahuje maximum užitečných látek.

Poznámka! Sortiment výrobců výrobců poskytuje kategorie od standardu až po elitní prémii, takže každý majitel čtyř legged vybere možnost nejen podle věku, chovu a chuti závislých na domácím mazlíčku, ale také v kapse.

V hlavním složení krmiva Bosch je na prvním místě maso s nejvyšším stupněm, celé vejce, játra. A pak již existují obiloviny (rýže, proso, mais, pšenice), prospěšná zelenina (mrkev, rajčata, hrášek, brambory), minerály (nenahraditelné pro dobrou práci gastrointestinálního traktu), jako je celulóza (zdroj vlákniny), aminokyseliny) (pro silnou lesklou vlnu) a samozřejmě vitamíny.

Hodnota energie každého produktu je jednotlivá. Například u dospělých pro dospělé mini jsou Bosch Mini Mini Mini Mines 389 kcal na 100 g, zatímco u dospělých psů s vysokou úrovní aktivity Bosch Energy extra 437,5 kcal na 100 g. Každá možnost je čistě individuální, proto více informací o obsahu kalorií naleznete v balíčku.

Populární linie

Sortiment kanálu značky Bosch dnes je plný rozmanitosti, takže si můžete snadno vybrat domácího mazlíčka a vydatnou snídani, výživný oběd a lahodnou večeři.

Důležité! Dává suché granule, je důležité sledovat přítomnost dostatečného množství pitné vody v misce domácího mazlíčka.

Bosch můj přítel prémii

Toto je krátkodobé potraviny pro dospělé s nízkou úrovní aktivity. Vyvážené kompozice poskytne domácímu mazlíčku plnou stravu po celý den. Toto jídlo se vyrábí ve středně velké granule pro žvýkání světla. Obsahuje všechny živiny potřebné pro vynikající zdraví a vlákno užitečné pro správné trávení, stejně jako různé vitamíny a minerály.

Výhody a nevýhody

Doporučení pro krmení malých psů bosch můj přítel Premium

Bosch můj přítel mix

Vyvážené kompozice je ideální pro dospělé se čtyřmi legged s nízkou úrovní aktivity. Jídlo má dobrý vkus, takže domácí mazlíček bude s ním jednoduše potěšen. Složení obsahuje optimální množství vápníku ke zlepšení stavu kostí a zubů.

Bosch světlo

Jedná se o produkt pro dospělé psy náchylné k plnosti a domácí zvířata s již přítomnou nadváhou. Je navržen jako druh stravy pro psa. Toto jídlo má nízký obsah tuku (pouze 6 %). Light Food Bosch pomůže mazlíčku vždy zůstat ve formě a poskytovat vynikající zdravotní stav po mnoho let.

Sloučenina

Bosch světlo

Důležité! S nadváhou hmotnosti psa by měl být krmen podle norem sloupce „hubnutí“. Jakmile se hmotnost psa vrátí do normálu, můžete i nadále dávat porce podle sloupce „Stabilizace hmotnosti“.

Bosch Active

Tato možnost je vysoce -kalorie, která je ideální pro služby pro dospělé a sportovní psy, stejně jako pro psy s velmi vysokou aktivitou. Obsahuje snadno stravitelný protein zvířecího původu, správné množství proteinu a tukové aminokyseliny, které jsou nezbytné pro zdravý lesk vlny.

Populární linie

Bosch Active

Bosch Senior

Bosch Senior je speciálně navržen pro psy, kteří dosáhli dospělosti. Od 7-8 let je nutné zavést do denní stravy Bosch Senior Food. Shromažďuje optimální množství vitamínů, mikro- a makroelementů, užitečných minerálů a také výtažného extraktu z New Zelandu. Toto složení poskytne nepostradatelnou podporu muskuloskeletálnímu systému, usnadňuje provoz gastrointestinálního traktu a pomůže správný provoz všech vnitřních orgánů domácího mazlíčka.

Poznámka! Můžete použít Bosch Senior Food v namočené i suché formě.

Krmivo bosch pro psy malých plemen: popis

Bosch Senior

Bosch citlivé jehněčí + rýže

Navrženo speciálně pro psy náchylné k alergiím. V hlavním složení, přírodním masu jehněčího, bramboru a rýže, takže granule se snadno trápí a rychle absorbují tělem. Bosch Sensitiv bude nejen sloužit výživnému jídlu psa, ale díky aminokyselinám pomůže snížit hlavní příznaky alergií, jako je svědění, zarudnutí kůže, usnadnit zánět očí, uši, uši, pomůže přestat roztavit a vrátit zdravou krásu vlny.

Krmivo bosch pro psy malých plemen: popis

Bosch citlivý

Bosch reprodukce

Tato možnost je Bosch - krmivo pro psy obsahující normalizovaný počet snadno stravitelných uhlohydrátů. Jsou nezbytné pro štěňata v lůně i pro ošetřovatelského psa. To přispívá k tvorbě mléčného cukru. Krmivo je bohaté na bílkoviny a vyvážené aminokyseliny, které pomohou správně rozvíjet a růst dětí, a také stimulovat prodlouženou a hojnou laktaci u ošetřovatelské feny. Minerály, které jsou také součástí složení, přispívají k řádnému vývoji a tvorbě kostí štěňat.

Důležité! Budoucí matka je převedena na reprodukci Bosch, počínaje pátým týdnem těhotenství, a nadále se živí, dokud nebude laktace zastavena. Průměrná míra spotřeby za den závisí na hmotnosti psa a počtu štěňat (založených na gramech/den).

Tato značka tedy má pro svého psa co vybrat. Výhody krmiva jsou zřejmé a minusy jsou nevýznamné. V každém případě, před převodem do suchých granulí z Boscha byste měli konzultovat veterináře.

Články na téma
LiveInternet