Rysy léku pro kočky „zubastik“

Chemické složení a charakteristika spreje

Zdraví zubních zvířat není o nic méně důležité než jejich výživa. Spray "Zubastik" je populární lék na léčbu a prevenci nemocí ústní dutiny koček a psů. Přečtěte si více o složení léčiva a metodě použití v článku.

Chemické složení a charakteristika spreje

V chemickém složení agenta „Zubastik“:

 • Propolis;
 • Calendula;
 • Dubová kůra;
 • heřmánek;
 • šalvěj;
 • amylosubtilin;
 • Pomocné látky.

Vlastnosti léku „Zubastik“

Spray "Zubastik" ničí škodlivé bakterie, které způsobují řadu nemocí. Současné komponenty zmírňují zánět ústní sliznice a eliminují syndrom bolesti. Nástroj také pomáhá léčit rány na povrchu dásní. Díky rostlinným látkám ve složení, sprej účinně bojuje s nepříjemným zápachem z úst u psů a koček.

zjistit,

Propolis také zabraňuje výskytu zubního plaku a kamenů. Výrazný rys produktu - vůně šunky. Vzhledem k aroma masa zvířata nezasahují do aplikace spreje, ale naopak projevují zájem.

Výstupní formulář

Zubastik "dentální lék se vyrábí ve formě spreje a gelu. Sprej se prodává v plastové láhvi 30 ml s postřikovačem. Vlastnosti léku „Zubastik“

Indikace a možná omezení

Spray "Zubastik" je zobrazen při následujících onemocněních dentálních onemocnění:

 • nepříjemný zápach;
 • stomatitida;
 • alveolitida;
 • periodontitida;
 • periodontální onemocnění;
 • syndrom bolesti;
 • Pooperační zotavení.

Lék je také použitelný pro prevenci vzhledu tataru a udržování ústní hygieny. Nástroj se používá pouze ve vztahu ke psům a kočkám.

Důležité! Produkt se nejlépe používá pouze podle svědectví veterináře. Self -medikace zvířat, jako lidé, je plná komplikací.

Návod k použití

V pokynech pro lék není indikován minimální věk zvířete. Sprej by měl být aplikován tak, jak je určen pro veterináře. Před použitím protřepejte láhev. Sprej je aplikován na postiženou oblast ústní dutiny. Produkt je aplikován v takových dávkách, že dásně a základní část zubů jsou rovnoměrně zpracovány. Výstupní formulářPo použití můžete dát psovi nebo kočičímu krmivu a pít jen půl hodiny. Frekvence zpracování 2-3krát denně. Kurz v závislosti na svědectví veterináře se provádí do 7-10 dnů. Další použití je možné pouze podle zamýšleného.

Kontraindikace a negativní účinky

Neexistují žádné kontraindikace při použití spreje “. Negativní účinek ve formě alergií se může objevit se závažnou citlivostí zvířete na jednotlivé komponenty. Také smalt zubů může ve vzácných případech změnit barvu.

Důležité!Pokud dojde k alergické reakci, musí být užívání léku zastaveno.

Interakce s drogami

Současné složky léčiva nevykazují žádnou interakci s jinými léky. Produkt lze také kombinovat s jakýmkoli jídlem, včetně suchého krmiva.

Podmínky skladování a životnost

Datum vypršení platnosti fondů je 2 roky od data výroby. Balení by mělo být uloženo zavřeno. Optimální podmínky pro skladování - tmavé místo s minimální vlhkostí a teplotou +2...+25 ° C. Indikace a možná omezení

Cena a analogy

Cena spreje v objemu 30 ml - 226 rublů. Sprej je produkován ruskou společností „API-san“. Zahraniční analogy drogy se také nacházejí na trhu. Italský sprej je tedy oblíbený u majitelů psů - zubní pasta pro zubní pastu Argital Spray&-moutwash pro ústní dutinu. Podobný účinek je poskytován výživem Nutri-Vet Dech Fresh of American Production z Dental Plaque a vůně psů pro psy.

Věděl jsi?Ve Velké Británii a Austrálii je setkání s černou kočkou považováno za dobré znamení.

U některých nemocí, jako je stomatitida nebo periodontální onemocnění, psi a kočky vyžadují doma neustálé léčby konstantní léčby. V těchto případech je vhodný lék „Zubastik“. Vzhledem k pohodlné formě uvolnění je snadné jej aplikovat a příjemná vůně masa nenechá domácího mazlíčka lhostejný k produktu.

Recenze

Jak často si sami vyčistíte zuby? A vaše zvířata? Zvířata nejsou často? Je třeba napravit, protože jejich ústní dutina vyžaduje péči a ne méně než vaše. Jsem šťastný majitel malého psa, nyní je asi rok a pravidelně si čistíme zuby.V této věci nám pomáhá zub.Samotný lék je ve formě gelu a něco se dokonce podobá lidské zubní pastě a ve formě spreje. Dávám přednost nákupu léku ve formě spreje, spotřebovává se ekonomičtěji a líbí se mi vůně eukalyptu, zatímco gel má více "pryž" aroma. Jeho použití je také více než spokojené, stačí zavlažovat ústa domácího mazlíčka a poté čistěte měkkým zubním kartáčkem. Během používání nebyly detekovány žádné vedlejší účinky, domácí zvíře reagovalo na bezzubou studnu a se zvědavostí. Radím všem.

Nesnesitelný

https: // otzovik.Com/review_3778010.Html

Tváří v tvář takovému problému, jako je vůně z úst kočky. Po prozkoumání ústní dutiny byl na zadních zubech nalezen plak. Ve veterinární lékárně byla doporučena zohygienická stomatologie „Zubastik“. Náklady jsou 260 rublů. Výrobce Ruska. Přirozené složení. Naše dojmy: sprej opravdu eliminoval nepříjemný zápach z jeho úst doslova po dvoukrát, plaketa také opouští zuby. Kočka je však vyděšená zvukem postřikovače, a proto není možné provést zpracování podle pokynů. Kočka musí být nejprve chycena, a pak také neztrácí čelist ... proto byla léčba lékem prováděna 1krát denně, a to je v zásadě dost. Chuť spreje nemá rád kočku.

Valexik

https: // iRecommend.Ru/content/sprei-zubastik-deistviteln-effekttivnoe-Sredstvo

Články na téma
LiveInternet