Haircut beijes: jak se vyříznout doma

Beijové jsou vyškoleni jako domácí mazlíčci díky velkému počtu výhod plemene: mají dobré zdraví, snadno tolerují přítomnost hustého vlněného krytu a jen zřídka způsobují alergické reakce u lidí. Vlna domácího mazlíčka se skládá z dlouhých tvrdých vlasů a také z měkké podsahy, která pomáhá zamrznout v chladu.

Proč potřebujete střih beijesis

Mnoho lidí se diví, zda je možné omezit Beijes. Každý majitel psa tohoto plemene by měl vědět, že je nejen možné jej snížit, ale také potřebuje.

Poznámka! Pokud přísně provádíte každodenní péči, pak pes nemusí. Pokud majitel nemá dostatek času, pak je účes optimálním řešením problému.

Proč potřebujete střih beijesis

Curked Beijes

Výhody srážek

Vzhledem k poměrně velké délce vlněného krytu je náchylné k těžkému znečištění, protože během procházky pes prakticky zametá ulice svou vlnou. Rovněž stojí za zmínku, že vlna tohoto plemene je silná, což způsobuje utrpení zvířat, pokud je teplo venku a doma. V tomto případě se oříznutí domácí mazlíčci budou cítit mnohem pohodlnější, bude také dobře ovlivnit jejich vzhled.

Nezapomeňte na predispozici k vytvoření ztuhlých. Pro prevenci svého domácího mazlíčka musíte denně podvádět. V létě je také lepší odstranit délku vlny, protože to sníží pravděpodobnost „chytání“ klíšťat.

Nedostatky

Pokud jde o nedostatky, lze jim připsat pouze podráždění kůže. Proto není možné oříznout Beijesus (příliš krátký) nebo pod strojem.

Důležité! Pokud je mazlíček prezentován na různých výstavách, pak se nedoporučuje pes snížit, protože přítomnost silné a dlouhé vlny je hlavními výhodami plemene.

Vyřízněte se nebo svěřte profesionála

Pekings Grooming má své vlastní vlastnosti, které je třeba vzít v úvahu během účesu. Na jedné straně je péče tvrdá a ne jednoduchá práce, zejména pokud majitel chce, aby domácí zvíře šel s složitými modelovými účesy. Na druhou stranu - po několika lekcích můžete procvičit dovednosti sami na svých mazlíčcích.

Doma majitelé Beijesam často vyrábějí hygienické srážky. S ní vypadá zvíře dobře -dobře, a co je nejdůležitější, v letních měsících „nezemře“ z tepla.

Druhy srážek Beijes doma

Existuje několik možností, jak uříznout Beijes doma. Nejčastější:

 • hygienický střih;
 • "Pod lvem";
 • "Pod štěňátkem".

Zbytek účesů jsou pouze jejich variace. Pokud se pes zúčastní výstav, nelze jej oříznout lvem. Toto pravidlo platí pro obě podlahy. Obvykle jsou chlapci řezáni pod lvem a dívky si proříznou vlasy tak, aby byly spíše jako plyšová hračka nebo štěně.

Poznámka! Beijové jsou docela klidně tolerují účesy a nebojí se řezat se, nesnažte se uniknout a tiše stát na stůl.

Hygienický střih

Zvíře, které se účastní výstav, lze oříznout pouze nůžkami. Vlna na tlapách, loktech a žaludku je oříznuta tak, aby pes neshromažďoval veškerou nečistotu ze země.

Hříva je oříznutá tak, že čenich má proporcionální zaoblený tvar. Sloupné a vzácné chloupky jsou nutně odstraněny z špiček uší. Jinak zůstává celé tělo psa nadýchané.

Vyřízněte se nebo svěřte profesionála

Hygienický střih Beijes

Jediné místo, kde můžete odstranit téměř veškerou vlnu, je pod ocasem. Navzdory účesu bude majitel stále muset domácího mazlíčka denně česat, jinak se nelze zabránit vzdělání Stiffinů.

Pod štěňátkem (plochou)

Řezání Beijesů jakéhokoli věku pod štěněm krátce (až 2 cm) odřízne žaludek, hrudník, bok a tělo. Na nohou je vlna ponechána nadýchaná, ale oříznuta.

Druhy srážek Beijes doma

Pekingys střih ploché práce

Čenich je řezán ve tvaru kruhu, vlna by měla být střední délka. Na uši je délka ponechána stejná jako na tlamě. Oblast genitálií je řezána strojem, délka trysky není více než 10 cm. Díky takovému účesu bude mít domácí mazlíček velmi elegantní vzhled.

Pod lev

V tomto případě se používá speciální stroj, který nařízne vlnu na pouzdře (až 2 cm pomocí trysky), vlna na tlapách je oříznuta, ale ponechána s načechranou. Hříva je ponechána pouze na hlavě. Na krku husté kožešiny je odříznuto, aby se zdobil hladký přechod.

Vlna na uších není řezána, ale oříznutá s ohledem na tvar tlamy. Ocas je zkrácen a pouze na špičce nechává malý pompom, jako skutečný lev.

Příprava místa a nástrojů

Pekingys střih pod lvem

Příprava místa a nástrojů

Pokud bylo majiteli domácího mazlíčka rozhodnuto, že ho doma sníží sám, musíte si zakoupit minimální sadu nástrojů:

 • Speciální stroj navržený pro řezání psů. Zařízení Andis nebo Moser jsou velmi populární. Sada by měla být připojena k sadě trysek, včetně nožů 10, 15 a 22 mm široký.
 • Gumový koberec, na kterém bude pes výhodné stát po celou dobu postupu.
 • Nůžky se zaoblenými koncemi navrženými tak, aby řezaly tlapky a náhubky. Jako analog si můžete koupit filtrační nůžky, ale za předpokladu, že existovaly zkušenosti s jejich používáním.
 • Tři odrůdy hřebenů: železný hřeben se vzácnými dlouhými zuby, pudder a měkký kartáč.

Poznámka! Clawres musí být zakoupen, pokud je domácí mazlíček domácí a nechodí ven.

Jak řezat Beijes

Novinářský žeomer se musí nejprve pečlivě seznámit s fázovaným algoritmem účesu Piquins.

Důležité! Před řezáním psa se doporučuje obléknout bavlněné t -košile, jinak se vlna začne elektrifikovat, což zkomplikuje práci.

Nejprve musíte uhodnout čas, kdy je pes klidný. Nejprve musíte ukázat náklonnost, poškrábat svého domácího mazlíčka měkkým štětcem, protože při pohledu na auta a kovové předměty to může být vyděšené.

Pekinges Haircut doma zahrnuje následující komplex událostí:

 1. Důkladné česání vlny po celé délce.
 2. Otočení těla a krku. Je výhodné použít stroj poprvé, bude možné dosáhnout rovnoměrnějšího výsledku.
 3. Zpracování a uši s malými nůžkami.

Ocas a tlapky nelze řezat, záleží na osobních preferencích majitele.

Hygienický účes zahrnuje následující manipulace:

 1. Odstranění vlny v slabině a knězi.
 2. Délka je vyrovnána na „kalhotách“.
 3. Vlasy jsou řezány mezi prsty tlapky a uvnitř uší.

Zdvokát si můžete vzít doma, pouze pokud byly všechny materiály a nástroje nezbytné pro práci předběžně zaúčtovány. Doporučuje se vzít několik lekcí od Grumers, které se seznámí s hlavními rysy.

Jak řezat Beijes

Beijes Haircut doma

Další běžnou otázkou je, jak často se postup provádí. Faktem je, že Beijové neustále nevyrůstají, například jako Yorkshire teriéři. Proto můžete domácího mazlíčka znovu znovu roste s dlouhou vlnou.

Střih Beijes vypadá mnohem atraktivnější než zarostlý a upravený mazlíček. Proto je při získávání tohoto plemene nutné plně uvědomit, kolik času a pozornosti bude muset být věnováno.

Články na téma
LiveInternet