Populární jména pro psy pitbul

Tipy, jak zavolat Pitbul

Pit Bullerer je americké plemeno psů, které se liší ve svém zvláštním, specifickém temperamentu. Vysoká úroveň inteligence, chytře, mírná agresivita - to vše jsou charakteristické rysy tohoto plemene.

Není divu, že mnoho chovatelů psů má otázku - jak nazvat Pitbul, aby zdůraznil jeho charakter, odvahu a legendární bojové vlastnosti?

Tipy, jak zavolat Pitbul

Přední psovody pro psy doporučují všem majitelům Pit Bultera, aby byli zodpovědní za výběr jména pro svého domácího mazlíčka, protože by se to mělo líbit nejen majitelem, ale také zvířetem.

Přezdívky bully Pit musí být vybrány s přihlédnutím k následujícím doporučením:

 • Pro toto plemeno psů se nepoužívají přezdívky drobného typu;
 • Abychom získali přátelské umístění a důvěru domácího mazlíčka, měl by být zvyklý na zvolené jméno od prvních dnů života;
 • Nejlepší je, pokud přezdívka odpovídá návykům, temperamentu, výchově nebo vzhledům;
 • Nedoporučuje se vybrat příliš dlouhé přezdívky sestávající z několika slov nebo slabik, maximální počet není více než 2 slabiky;
 • Název by měl být snadný a souhlášený s domácím mazlíčkem si na něj rychle zvyklo.
Přezdívky pro chlapce
American Pit Bulturier

Můžete zavolat Pitbul sami nebo použít metodu výkresu. V tomto případě každá z domácnosti píše na malých listech papíru několik jmen, které se mu líbily, po kterých jsou skryty a nakresleny náhodně jeden list. Někteří chovatelé psů dávají právo natáhnout osudný papír zvířetem.

Bez ohledu na to, jaké jméno pro psa bude vybráno, musí ho všichni členové rodiny líbit a nezpůsobovat negativní postoj k zvířeti. To pomůže vytvořit důvěryhodné přátelské vztahy s domácím mazlíčkem.

Je velmi důležité vybrat si přezdívku pro zvíře, které nebude souhlášeno se jmény žádné z členů rodiny-to je nutné, aby se psa nezaměnil. Kromě toho, pokud má rodina jiná domácí zvířata, jejich jména by neměla být v žádném případě podobná.

Přezdívky pro chlapce

Chlapci Pitbuli z dětství jsou odvážní a odhodlaní, takže zvolené jméno by mělo zdůraznit bojové vlastnosti psa.

Co přezdívka dává Pitbul:

 1. Odpovídající povaze - Šerif, Tyson, Bandit, Tank.
 2. Vzhled - Černá, šedá, opál, bílý, noir, chernysh, led, mokko, leroy.
 3. Podle jmen lidí - Silver, Jack, Brad, Max, Rex, Chuck, Robert, Troy, Kevin.
 4. Starožitná mytologie - Hercules, Mars, Gurkules, Hades, Samson, Caesar, Theseus, Neptun, Atlant, Kronos, Achilles nebo Ares.
 5. Zdůraznit smysl pro humor jeho majitele - Bax, kaktus, Casper, Pudding, Grizzly, Musk, Peach, Bow, Boomer, šílenec, vagabonds, amulet, boty, bagel.

Mezi majiteli Bulterers jsou také velmi populární přezdívky: Hunter, Pirate, Koropysh, Baxter, Cooper, Count, Elvis, Benji, Frankie, Bruno, Buddy, Freddy.

Jméno pro dívku
stříbrný

Najednou bylo toto plemeno psů považováno za jednu z nejagresivnějších a díky jejich válečné postavě se často účastnily bitvy psů. Proto si můžete vybrat jméno, které zdůrazňuje odvážný temperament zvířete - démon, havran, démon, šampion, naftu.

Jméno pro dívku

Pit-Bultelier Girls mají méně agresivní a více dobrotlivý temperament. Jsou věrní svému pánovi a členům jeho rodiny, jsou pro malé děti vynikající „chůvy“, navzdory jejich poněkud agresivnímu vzhledu. Milují hrát s domácnostmi a vždy pro ně zůstávají oddaní přátelé.

Populární možnosti přezdívky pro plemena Pithul:

 • Ženská jména zahraničního původu - Rose, Grace, Sophie, Maggie, Linda, Chelsea, Rosalie, Lucy, Nancy, Dakota, Astra, Britney, Jeta, Margo, Lisa, Sharon, Emma, ​​Tracy, Daisy, Christie, Hannah, Molly;
 • Slovická jména - Nyusya, Vesta, Snezhka, Lada, Veda, Orchid, Tina, Irma, Bella;
 • v závislosti na vzhledu a barvě - šedá, aisi, sněhová bouře, sušenka, rytíř, skořice, fades nebo blondýna, krása, Kendi, oranžová;
 • Originální přezdívky - Irisk, Bun, Barbie, Fox, Beging, Sprat, Bullet, Linden, Affection, Drop, Angi, Abbi, Nymph, Aphrodite.

Mnoho chovatelů psů si vybírá jména Paříž, Zoui, Alice, Alex, Bonnie, Casey, Beatrice, Julie, Mia, Jessica, Olivia, Stella pro jejich pimomity Pitbul.

Závěr
Ryzhik

Mezi původní a neobvyklé přezdívky, cukr, chyba, červená, ořech, kočka, polykání, stín, panenka se nejčastěji nacházejí.

Pit Bulterier, jak chlapec, tak dívka, lze nazvat jmény vašich milovaných hrdinů z kina, karikatury, počítačových her, vůdců hudebních skupin.

Také mazlíček může být pojmenován po slavné historické postavě nebo sportovce - například Tyson, Edison, Leonardo, Karl. Výběr jména pro domácího mazlíčka je rodinný podnik, takže je vhodné si vybrat přezdívku hrdiny, který bude známý všem domácnostem.

Závěr

Pit Bultererians patří k jednomu z nejběžnějších a nejznámějších plemen psů, kteří našli obrovské množství fanoušků po celém světě.

Jména pro Pitbul si mohou vybrat různé - Použijte obvyklá jména cizího nebo slovanského původu nebo ukázat svou vlastní představivost a kreativitu. Nejdůležitějším podmínkou pro výběr přezdívky pro psa je vzít v úvahu charakteristiku charakteru, zvyku a vzhledu zvířete, zdůraznit jeho zvláštní, oddaný temperament.

Články na téma
LiveInternet