Nyní jídlo pro psy: čerstvé, přirozené holistické

Psí krmiva pro psy se vyrábí v Kanadě. Existuje několik druhů pro psy různých plemen, s různými rysy. Majitelé psů stále více věnují pozornost složení, je velmi důležité, aby jídlo bylo přítomno bez chemických složek a obilí v nabídce zvířat. Krmení pro psy je také vhodné pro zvířata s alergiemi, společnost má zvláštní řadu třídních holistického. O všech typech jídla v článku.

Složení krmiva čerstvé a nyní přirozené

Nyní čerstvé pro psy produkuje beznární produkt, který vyhovuje psům různých plemen.

Protein je přítomen ve formě kuřecího nebo rybího masa. Na obalu není jejich obsah označen jako procento, ale je docela možné nakreslit paralelu a zjistit, že existuje jen málo rostlinných bílkovin, pouze 27 %.

Složení krmiva čerstvé a nyní přirozené

Řádek krmiv jizvy čerstvé

Brambory nebo hrášek, které jsou uvedeny ve zádi, slouží jako náhrada za obilné plodiny, které jsou v jakémkoli jiném zádi. Kromě nich mohou být navíc přítomny bramborové mouky, tapioka, sladké brambory a čočka.

Poznámka! Tyto složky jsou absorbovány mnohem lépe než pšenice nebo kukuřice, která se často přidává do prémiových krmiv.

Zdrojem vlákniny pro psy jsou lněná semena, která jsou bohatá na užitečné tuky. Rovněž jsou také uvedeny hrachové vlákno, jablka, mrkev, banány, dýně, špenát - je to tato odrůda, která pomáhá udržovat úroveň prospěšných látek v těle psa.

Tuky jsou reprezentovány řepkovým kokosovým olejem.

Mnoho majitelů může například zaměnit následující přísady:

 • uhličitan vápenatý. Toto je speciální barvivo, ve složení lze nazvat jako aditivum E170;
 • Solená sůl, jen sůl. Toto je chlorid sodíku a draselný;
 • Vitaminy, minerály - další přísady na krmivo, které zlepšují trávení a obecné zdraví;
 • Obsažené aminokyseliny jsou pro tělo nezbytné pro správné fungování. Chondroitin sulfát je užitečný pro klouby.

Kromě toho obsahuje různé byliny, bobule, jsou zdrojem prospěšných látek. Je však třeba mít na paměti, že jejich procentuální obsah je malý, což znamená, že podíl jejich užitečnosti není znám.

Výhody a nevýhody krmiva nyní

Složení krmiva

Výhody a nevýhody krmiva nyní

Krmivo pro psy, jak to nazývají někteří chovatelé v Rusku, má výhody:

 • Protein je prezentován ve formě čerstvého masa;
 • Ve složení nejsou žádné obilné plodiny;
 • vysoký obsah vitamínů, minerálů a dalších stejně užitečných látek;
 • Tokoferol se používá jako konzervační látka - přirozená složka;
 • Nov Feed for Dogs (další verze názvu produktu) je v celé zemi docela běžné, můžete si jej zakoupit v jakémkoli obchodě.

Nevýhody zahrnují pouze následující: ve srovnání s jinými společnostmi, poměrně vysoké náklady, což je odůvodněno kvalitou zboží.

Typy krmiva nyní

Form Sci Fresh for Dogs má velkou řadu různých typů: pro štěňata, dospělé, starší psi. Veterináři doporučují krmení psům se problematickým trávením se speciálním produktem. Společnost vytváří několik možností pro zapečetěné obaly: malé části vzorků 230 g, stejně jako velké balíčky od 2,5 do 12 kg.

Typy krmiva nyní

Typy krmiva

Pro štěňata

Nyní jsou čerstvá štěňata navržena speciálně pro psy, kteří potřebují zvláštní výživu kvůli tvorbě těla. Klouby, stejně jako kosti štěňat, zažívají velké zatížení a velká plemena potřebují dobře vyvolanou stravu.

Poznámka! Toto suché jídlo také patří do holistické třídy, která zahrnuje maximální přirozenost. Toto je trhaná strava, která je vytvořena s ohledem na všechny rysy psa.

Hlavní složkou je drůbeží maso bez kostí. Rostou na farmách v Kanadě a losos je chycen v jezerech Britské Kolumbie. Zde se dostanou pouze čisté filé bez kostí, kůže nebo jiného. Toto maso tedy obsahuje maximální koncentraci živin. Protein, aminokyseliny jsou velmi nezbytné pro rostoucí tělo štěně.

Konkrétně se ověřuje rovnováha proteinů, tuků a uhlohydrátů, přičemž se vezme v úvahu všechny potřeby štěňat velkých plemen.

Složení také obsahuje zeleninu, ovoce a dokonce i bobule. Nasycují stravu skutečnými vitamíny, stopové prvky, které se snadno absorbují.

Nyní jídlo pro psy: čerstvé, přirozené holistické

Zvláštní možnost pro štěňata a psy malých plemen

Pro dospělé psy

Tento druh je vhodný pro psy od 1 roku života. Toto je plně vyvážená strava. Nyní je čerstvé jídlo pro psy malých plemen holistické, které obsahuje drůbeží maso, losos a neobsahuje opice.

Má řadu výhod a je vhodný pro plnokrevní psy:

 • Nedostatek drobů, barviv a masných výrobků pěstovaných na hormonech ve složení minimalizuje pravděpodobnost alergické reakce;
 • Vitamíny Omega pomáhají udržovat pokožku a vlasy zvířete ve zdravém stavu;
 • Prebiotika, probiotika pomáhají normalizovat trávení;
 • Imunitní systém je aktivován antioxidanty.

Poznámka! Ve svém segmentu cen je takové holistické jídlo poměrně levné.

Pro starší psy

Bezertovovy krmivo pro psy Nou má také speciální sérii, která je vhodná pro seniory a psy malých plemen. Obsahuje pouze čerstvé ingredience 100 %: krůtí maso, kachny, losos. Přidávají se také speciální mastné kyseliny, jako jsou Omega-3 a Omega-6. Jsou obsaženy v takových přísadách kokosu a řepky.

Poznámka! Produkt zcela chybí u obilovin, které jsou tělem špatně absorbovány. Pouze čerstvé, vykostěné maso, bez opic a dalších konzervačních látek. Je vyroben konkrétně ve snížených granulích, aby starší nebo malí psi mohli bez problémů žvýkat jídlo.

Optimální tělesná hmotnost podporuje rovnováhu proteinů, tuků a čerstvého dýchání poskytuje speciální komponenty. Starší psi mají problémy s kloubem, a proto jsou v zádi - glukosaminu, chondroitin, které podporují sílu svalů a kostí.

L-povodí normalizuje proces spalování tuku a fungování srdce zvířete a také omezuje úroveň fosforu.

Pro psy s citlivým trávením

Mnoho majitelů často čelí alergickým reakcím u domácích zvířat. Přístup k výživě takového zvířete by měl být obzvláště odpovědný. Takové jídlo pro domácího mazlíčka by mělo co nejvíce odpovídat potřebám domácího mazlíčka. Přirozenost a snadná stravitelnost - dva hlavní principy.

Nyní je pro takové zvíře vhodné přirozené holistické pro psy. Používá pouze čerstvé rybí filé bez kostí, kůže. Proto je nasycena pouze vyváženými proteiny, tuky. Správná výživa zaručuje pohodlné trávení domácího mazlíčka. Uhlohydráty jsou zde zastoupeny bramborami, hráškem a ne obilovinami, jako v levnějším výhledech. Takové komponenty právě nastavují trávicí trakt, s výjimkou nadýmání.

Poznámka! Pokud má zvíře alergickou reakci na ryby nebo kuře, nabízí společnost speciální verzi s jehněčím filém, bramborami, vejcem a hráškem.

Mezi výhody vládce se rozlišuje velký počet užitečných ingrediencí, vitamínů a aminokyselin. Je vhodný pro domácí mazlíčky z 12 měsíců.

Nyní jídlo pro psy: čerstvé, přirozené holistické

Pro psy s citlivým trávením

Trh moderních krmiv pro zvířata je plný různých druhů a společností, ale nyní je čerstvý nepochybný vůdce v poměru ceny/kvality. Záleží mu na trávení, kosti a kráse psí vlny. Dobrá výživa je klíčem ke zdraví a dobré náladě nejen u psa, ale také jeho majitel.

Články na téma
LiveInternet