Pepřová plechovka psů: což je lepší

Sebeobrana je nutností, kterou by měl mít každý člověk. Situace, kdy potřebujete stát nejen pro sebe, ale také pro své blízké, hodně a někdy síly jsou nerovnoměrné. Rozsah prostředků pro sebeobranu je úžasný, ale odborníci doporučují, abyste měli pepřový sprej. Je levný, efektivní a snadno použitelný.

Proč plynový sprej

Otázka je docela běžná, proč je lepší upřednostňovat pepřový sprej proti psům. Faktem je, že jeho použití je univerzální, protože může stejně efektivně jednat jak na psa, tak na útočníky. Díky kompaktní velikosti lze ji nosit v kapse nebo malé kabelky.

Proč plynový sprej

Sprej může jen jít proti útočníkům

Důležité! Možná, že jedna z hlavních výhod plynu řízené akce není nutné přistupovat co nejblíže ke zdroji nebezpečí, poloměr porážky je asi 10 m. Po jeho dopadu nemá žádné důsledky, takže není třeba navrhovat povolení.

Proč efektivně používat pepřový sprej proti psí balení a/nebo útočníkům:

 • Je nemožné překročit sebeobranu, protože plyn nezpůsobuje nenapravitelné poškození zdraví;
 • jednoduchost použití;
 • Vysoká účinnost (po určitou dobu bude pes odzbrojený a vyděšený, člověk bude mít čas se schovávat před dohledem);
 • Přijatelné náklady (cena rozpočtových opcí asi 200 rublů.*).

Poznámka! Použité plynové plechovky musí být certifikovány, prodány osobám starší 18 let.

Zvláštnosti

Plynový sprej proti psům má strukturu struktury, proto je třeba vzít v úvahu při útoku na psa při útoku na psa. Jeho hlavním rysem je, že je zaručen a rychle dezorintní psa a plemene nezáleží, i když velké a bojují, hlavní věcí je reagovat na nebezpečí včas.

Plynový sprej ve vysoké koncentraci obsahuje hořící pepřový extrakt, který způsobuje závažné podráždění očí a sliznic zvířete.

Zvláštnosti

Sortiment plechovek pepře v obchodě se zbraněmi

Poznámka! Na různých fórech jsou často informace, které může sprej s datem vypršení platnosti zachovat své vlastnosti.

Pro úspěšnou ochranu během útoku je hlavním úkolem člověka zaměřit psa co nejpřesněji v očích, nose a ústech. Metoda ochrany, bohužel, nelze nazvat humánní, takže se netrvá klesat psa, když je zmatený a zakňuče z expozice pepře.

Když jsou vystaveny tomuto plynu na osobě, dokonce i v malém množství, je pozorován výrazný pocit pálení a silný kašel. Psi mají prostředky přibližně stejný.

Klasifikace

Pepřová plechovka psů je klasifikována do několika odrůd ve velikosti a typu postřiku.

Skupina klasifikacíPopis
Z hlediska kapacity
 • 25 ml - nejmenší ochranné zařízení, dostačující pro maximálně dvě použití;

 • 65-75 ML-Univerzální objem spreje. Velikost je stále kompaktní, je vhodné držet v ruce, ale ve složení je mnohem účinnější látka;

 • 100 ml, 650 ml - plechovky působivých velikostí, které jsou určeny pro skladování v domě nebo autě.

Typ postřiku
 • Postříkání aerosolu vám umožní vytvořit nejširší cloud při používání, takže se dostanete k cíli. Nejúčinnější rozsah použití je 1-1,5 m;

 • Postříkání aerosol-zpět je něco mezi expozicí proudu a aerosolu. Cloud tvoří o něco méně než v prvním případě, ale zároveň je hustota cloudu o něco vyšší. Efektivní rozsah použití - ne více než 2 m;

 • Postříkání inkoustu lze použít i v uzavřených místnostech, protože respirační účinek prakticky chybí. Produktivní použití ne více než 3 m;

 • Pěnavý postřik je úzký pěnový proud, který padá do očí, zakrývá je a připravuje psa, aby viděl všechno, co se děje kolem. Lze použít v uzavřených místnostech, včetně vstupů a auta. Rozsah použití není více než 2,5 m.

Poznámka! Na štítcích některých plechovek můžete vidět nápis „Neuroparalytický plyn“. Úmluva OSN byla zakázána v roce 1993. Tento nápis má výhradně reklamní komponentu.

Klasifikace

Schéma použití pepřového spreje proti psům

Jak si vybrat a kde koupit pepř

Můžete si zakoupit vysoko kvalitní certifikované zboží v jakémkoli obchodě se zbraněmi. Pokud jde o kritéria výběru, měli byste věnovat pozornost následujícím doporučením:

 • Pokud mluvíme o dívce, je lepší dát přednost plynové plechovce 25 ml od Lady Black. Má kompaktní rozměry, atraktivní design a je velmi efektivní ve složení. Doporučuje se s sebou nosit 2 sprejové plechovky. Charakterizováno univerzálním typem postřiku;
 • Pokud si člověk vybere sebeobranu pro sebe, měli byste nejprve věnovat pozornost dvěma jmenům - „Black 25“ a „Black 65“. Jedná se o účinné prostředky sebeobrany vybavené aerosolovým typem postřiku;
 • Zkušenější uživatelé se doporučuje obrátit svou pozornost na Black 25 a Perez 11a. Vyznačují se strašným respiračním účinkem, takže pomáhají vyrovnat se s útoky psů.

Jak si vybrat a kde koupit pepř

Pepřový sprej pro dívky "Lady Black"

Odborníci důrazně doporučují, abyste měli vždy dvě různé plynové plechovky s různými typy postřiku. Je důležité pochopit, že musíte nosit nejen individuální ochranný nástroj, ale také ho můžete správně používat.

Důležité! Je lepší pečlivě trénovat, abyste rychle reagovali na nebezpečí v extrémní situaci.

Plynový válec od psů nebo jen pepřování je účinným prostředkem sebeobrany, který nezpůsobuje potíže s používáním a má také přijatelné náklady.

Články na téma
LiveInternet