Potraviny pro kočky „grandin“ (grandin): složení

Každý majitel musí pochopit, že kvalita a množství stravy je základním základem pro zdraví, proto délka života domácího mazlíčka. Při hledání užitečné a vyvážené stravy preferují mnoho z nich super-premiové třídy a holistiku. Jejich složení je koneckonců obohaceno proteiny a tuky a co nejblíže k stravě koček v divokém prostředí.

Přehled Grandin Cats

Suché jídlo pro kočky z ochranné známky Grandin se vyrábí v Evropě nebo spíše v České republice v průmyslových zařízeních Dibag A.S. Nařízením ruské společnosti "Petekspert". Pro výrobu se používají vysoce kvalitní startovní suroviny, kvůli kterému průmyslové krmivo patří do super-premia třídy krmiva. Celé jméno produktu „Grandin holistic“ („Grandin holistic“).

Přehled Grandin Cats

Logo podavače Grandin Cat Feeder

Poznámka! Pod touto značkou se také vyrábí suché a mokré krmivo pro psy.

Výrobce představuje širokou škálu produktů, s přihlédnutím k jednotlivým charakteristikám práce domácího mazlíčka, stejně jako jeho věk, plemeno a velikost. Zaměstnanci společnosti ujišťují každého potenciálního kupujícího, že hlavní výhodou Grandina je vysoká koncentrace čerstvého masa ve složení, jakékoli konzervační látky umělého původu a škodlivé látky chybí.

Analýza složení

Po krmivo Grandin Cats, v závislosti na produktové řadě, má odlišné složení. V tomto případě to bude zvážit příklad stravy pro dospělé domácí kočky s chutí jehněčího.

Hlavní složkou používanou při výrobě krmiva je maso a ryby, stejně jako jejich opice. Právě tyto složky fungují jako živočišné proteiny. Výrobce naznačuje, že v procentech koncentrace jehněčího masa v zádi je 25 %, sušené kuře 21 %, sušené maso jehněčí 8 %, stejně jako 4 %vepřové játra a 3 %. Složení krmiva je navíc obohaceno o sardinky a moře.

Poznámka! Složení je vysoce kvalitní a spíše vyvážené. Veterináři a majitelé koček opouštějí hlavně dobré recenze o tomto výrobci.

Brambory se používají jako hlavní zdroj uhlohydrátů. Plodiny zrna vůbec nejsou ve složení, pomocná složka - čerstvý zelený hrášek. K doplnění nedostatku používají u domácí kočky tukové polynenasycené kyseliny u norstejského lososa a kuřecího tuku.

Hlavním zdrojem vlákniny jsou jablka a řepná buničina. Složení kuřecích vajec obsahuje vysokou koncentraci živočišných bílkovin. Pivo kvasinky fungují jako zdroj vitamínů skupiny B. Rovněž stojí za zmínku o oleji obohacený o nenasycené mastné kyseliny a vlákniny.

Analýza složení

Řádek suchého krmiva pro kočky "Grandin"

Kromě toho, aby se doplnil nedostatek vitamínů, minerálů, makro- a mikroelementů, používají se různé terapeutické trávy- kořen čekanky a zázvoru, yucca Shidiger, aby se snížil nepříjemný zápach exkrementu.

Výhody a nevýhody krmiva pro kočky od evropského výrobce

Grandin koťata, navzdory velkému počtu pozitivních recenzí, mají nejen výhody, ale také nevýhody. Před preferencem jednoho nebo druhého produktu se důrazně doporučuje, abyste se nejprve seznámili s výhodou a nevýhodou průmyslových skladby.

Mezi výhody jídla pro kočky „Grandin“ patří:

 • Složení obohacené o vysoce kvalitní doplněk vitaminu-minerálního;
 • Hlavním zdrojem živočišných bílkovin jsou složky ryb a masa;
 • Neexistují žádné plodiny obilovin - pšenice, kukuřice, oves atd. D., protože u zvířat poměrně často vyvolávají vývoj alergických reakcí.

Pokud jde o nedostatky, je třeba zdůraznit následující:

 • Levné kanály Grandin nelze ve srovnání s analogy připsat, náklady jsou dokonce o něco vyšší;
 • Je možné zakoupit zboží pouze v obchodech pro domácí zvířata čtyř tlapků;
 • Není uvedeno, které konzervační látky byly použity při výrobě produktu (pouze „Technologické přísady: konzervační látky, antioxidanty“ jsou zapsány v seznamu složek “).

Výhody a nevýhody krmiva pro kočky od evropského výrobce

Složení suchého krmiva Grandin pro kočky

Poznámka! Výrobce poskytuje své výrobky na trh po dlouhou dobu, ale krmiva pro kočky bylo prezentováno relativně nedávno.

Doporučení výživy

Historicky kočky pocházely z vyprahlých jižních regionů. Jsou Predator BSK, který se přizpůsobil, aby jedl celý jatečně upravená těla malých zvířat. Znalost této funkce nám umožňuje zaznamenat základní principy výživy koček. Tak:

 • Je pohodlné jíst kočky v malých porcích, ale často.
 • Kočky nerad pijí, takže často odmítají pít čistou vodu z čistých jídel.
 • Tělo kočky špatně asimiluje zeleninové uhlohydráty, a to i po vystavení produktů tepelnému zpracování.
 • Při výběru výživy jsou tato zvířata velmi konzervativní.

Při výběru stravy je důležité vzít v úvahu individuální vlastnosti každého konkrétního zvířete, stejně jako jeho plemeno, hmotnost a věk.

Doporučení výživy

Opravte stravu domácích koček

Pro domácí zvířata se rozlišují tři typy stravy: domácí, suché a vlhké. Většina majitelů dává přednost jejich kombinaci. Současně je důležité dodržovat určitá pravidla a doporučení:

 • Zvíře nemůžete zároveň dát různé druhy jídla. Například současně vložte mokré jídlo a kapka do misky nebo smíchejte tvaroh do suchého jídla.
 • Orgány gastrointestinálního traktu koček se přizpůsobují těm krmivům, které pravidelně dostávají. Koncept „pravidelně“ znamená každý den. Z toho vyplývá, že pokud je zvíře smícháno, pak by každý den ve stejném množství měl dostávat různé zdroje. Například ráno se na misku aplikuje suché jídlo, která je 60 % denní stravy, a po obědě je blíže k večeru, mokré jídlo v objemu 40 %.
 • Každá složka stravy by měla plně splňovat požadavky zvířete a být vyvážená. Například je nemožné krmit zvíře pouze suchým jídlem a kuřecím filetem pouze proto, že ho domácí mazlíček miluje. Nakonec to povede k nerovnováze látek v těle.

Pokud má majitel kočky potíže s nezávislým vývojem stravy, je lepší kontaktovat veterináře-dietitiana. Vezme v úvahu všechny potřebné rysy zvířete a jeho potřeby.

Jak nakupovat Grandin jídlo a kolik to bude stát

Řetězec mazlíčků „Čtyři tlapky“

Poznámka! Většina výrobců krmiv na jejich balíčcích označuje optimální kombinaci suchých a vlhkých kompozic.

Jak nakupovat Grandin jídlo a kolik to bude stát

Doposud si můžete koupit holistiku pouze v síti obchodů s domácími mazlíčky „Čtyři tlapky“. Průměrné náklady na 400 g suchého jídla jsou 360 rublů, 1,5 kg je nejméně 1150 rublů.

Po krmivo Grandin se na ruském trhu dosud nerozšiřovalo, protože to bylo relativně nedávno v prodeji. Veterináři však všimnou vynikající kvality výroby a vyvážené složení, které poskytuje tělu zvířete všechny potřebné prvky pro normální život. Snad největší nevýhodou jsou vysoké náklady.

Články na téma
LiveInternet