Jak bodnout sérum globfel-4 na kočku?

Popisy a vlastnosti léku

Majitelé koček vědí, že když zvíře onemocní (začíná, pláč, kašel), pak by se mělo okamžitě léčit imunoglobulinem. Ale můžete zabránit výskytu, pokud tomu zabráníte včas. V tomto článku budeme hovořit o léku, který aktivně působí proti vážným sekačům zvaným Globfel-4. Tento nástroj lze také použít jako prevence virových onemocnění.

Popisy a vlastnosti léku

Toto je kapalný antivirový lék pro zavedení koček subkutánně pomocí stříkačky a tenké jehly. Vyrábí se v Rusku. Tento nástroj je kompatibilní s jakýmikoli jinými léky, jediným zákazem během používání kloubů je místnost Globfel-4 v jedné stříkačce s jinými drogami. Složení a forma uvolněníPo uplynutí data vypršení platnosti nepoužívejte lék. Lék také není vhodný pro použití, pokud je narušena těsnost balíčku, láhev má sraženinu ve formě vloček nebo produkt změnil barvu a konzistenci

Pronální medicína:

 • relativně nízké náklady;
 • rychlá akce;
 • Vysoké léčivé vlastnosti.

Mezi jeho nedostatky lze rozlišit nepříjemnosti související s přepravou - takže lék neztratí své aktivní vlastnosti, Výrobce doporučuje přepravovat produkt v krabicích s chlazením.

Věděl jsi?Vědci studovali kočičí fialovou a dospěli k závěru, že řada kočičích písní také zachycuje ultrazvuk, neslyší ucho člověka.

Složení a forma uvolnění

Tento lék pro kočky obsahuje gama-globulin a beta-část krve býků, koza. Obsahuje antigeny specifických kočičích virů. Indikace pro použití séraGlobfel-4 se uvolňuje ve skleněných průhledných lahvích v balení 1 ml, což je jednorázová dávka. Lék vypadá jako bezbarvá nebo nažloutlá kapalina. Ve spodní části láhve tekutiny je světle bílá sraženina.

Indikace pro použití séra

Veterináři již dlouho drží Globfel-4 ve svém léčivém arzenálu a poznamenávají, že použití produktu v počátečních fázích nemoci je nejúčinnější.

Důležité!Pokud bylo rozhodnuto propíchnout Globfel-4, aby se zabránilo vážným onemocněním u kočky, pak veterináři důrazně doporučují použití anthelmintické a antiparazitické terapie.

Používá se Globfel-4:

 1. Proti - Nemoc se šíří chodidly majitelských bot. Riziko infekce pankreatickými zvířaty je velmi vysoké. Virus ovlivňuje nosopharynx, gastrointestinální trakt. Příprava Globfel-4 je včas intramuskulárně.
 2. S infekční rinotracheitidou - Infekce dýchacích cest a oka. Projevuje se ve vzhledu, kočka kýchá a kašel. Toto onemocnění lze zabránit, pokud se provádí preventivní očkování předem, ale pokud byl okamžik ztracen, imunoterapie Globfel-4 poskytne dobré výsledky.
 3. Infekce koček kalicivirem - Toto onemocnění ovlivňuje horní dýchací cest zvířete, nemoc je doprovázena zvýšením teploty, vzhledem vředů vředů. V tomto případě je produkt předepsán společně s antivirovými léky.
 4. -Ccurs díky intracelulárním parazitům (Chlamydia), po jejich pronikání do těla trpí kočky: oči, dýchací orgány, gastrointestinální trakt a genitourinární systém. Globfel-4 nejen pomáhá vyrovnat se s patogeny, ale také velmi usnadňuje průběh příznaků.
Pokyny pro použití léku ve veterinární medicíněNejúčinnější užívání léčiva v inkubačním období a v počátečním stádiu nemoci

Pokyny pro použití léku ve veterinární medicíně

Pokud domácí zvíře váží až 10 kg, je imunomodulátor předepsán v jedné dávce 1 ml, pokud je hmotnost kočky nebo kočky více než 10 kg, pak 2 ml. Pro prevenci je lék podáván subkutánně jednou denně. Po preventivním podávání léku je zvíře chráněno před výskytem nemoci do 2 týdnů.

Video: Jak provést injekci kočky

Jakmile skončí preventivní doba ochrany, je nutné očkovat kočku, aby zvíře dostávalo aktivní ochranu proti virovým onemocněním. Během nemoci se zavedení produktu liší od 2 do 4krát, podle účelu veterináře. Pauza mezi zavedením léku odolá 12 do 24 hodin (podle uvážení veterináře).

Také si přečtěte.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Aby tento efektivní lék na plné ochrany domácího mazlíčka, jeho majitelé zvířat musí dodržovat některá pravidla.

Zakázáno:

 • Použijte lék k prevenci, pokud je zvíře velmi oslabeno stáří nebo po nemoci;
 • Globfel-4 vytočte lék v jedné stříkačce s jinými drogami.
Kontraindikace a vedlejší účinkyPro snížení rizika alergií by mělo být 15 minut před podáním léku podáno zvířecí antihistaminikum. Pro tyto účely se doporučuje používat Tavegil, Suprastin, DePrazole, Dimedrol

Doporučeno:

 • Půl hodiny před podáváním dejte mazlíčka na antihistaminikum domácího mazlíčka;
 • Než injekci do pokojové teploty zahřejte láhev spolu s jejím obsahem.

Je možné dojít k takovým vedlejším účinkům, jako je zvýšení tělesné teploty po injekci nebo výskyt alergických reakcí. Nepřijetí vedlejší účinky.

Důležité!Aby se zabránilo alergiím, je vhodné zavést jednu z histaminových léčiv před injekcí léčiva.

Podmínky skladování

Lék je skladován při nízkých teplotách (od +2...+8 ° C). Dolní police ledničky je vhodná jako optimální umístění skladování. Lék by měl být nepřístupný pro přímé sluneční světlo, výrobci doporučují skladovat lahve do balíčku výrobce spolu s připojenými pokyny. Podmínky skladováníLék nemůžete ukládat do mrazničky, Protože po zmrazení a dodržování ztrácí Globfel-4 své vlastnosti. Vhodnost léku zůstává dva roky od data propuštění, o čemž svědčí datum v balíčku.

Analogy a ceny

Ve veterinárních lékárech Ruska stojí droga globfel-4 pro kočky asi 220–240 rublů, na Ukrajině lze lék zakoupit za 120-150 Hryvnias. Kočky Globfel-4 mohou být nahrazeny jinými drogami, podobnými vlastnostmi, jako jsou Purevaks ,, Nubivak. Majitelé koček, koček a koťat by se měli postarat o provádění preventivních opatření proti virovým onemocněním. Při prevenci a léčbě virových onemocnění jim pomůže Globfel-4.

Články na téma
LiveInternet