Jak bodnout ivermek na kočku a psa

Spektrum akcí

Ivermek je lék pro kočky a psy, efektivní lék na parazity. Po podávání léku po dobu dvou týdnů se váš mazlíček zbaví uklizených a podkožních parazitů, které ho trápily, stejně jako jejich larvy a vejce. Dnes přijdeme na to, jak používat Ivermec, jaké problémy může zachránit domácího mazlíčka.

Spektrum akcí

Lék je charakterizován rozsáhlým spektrem účinku, vyrovnává se s kožními chorobami, včetně způsobených parazitů (vši, klíšťata), jakož i s parazity, které pronikají do těla. Nástroj je vylučován přirozeným způsobem a nemá toxický účinek na domácího mazlíčka. Ivermek je předepsán v následujících případech:

 • Ascaridatóza;
 • ankylostomóza (helminthiasis plic a gastrointestinální trakt);
 • bujný;
 • (nemoc kůže);
 • Mallophagóza (parazitická);
 • otodektóza ();
 • se svrabmi u psa, psuroptózy (patogen - klíště);
 • Strunggyloidóza (patogen - střevní parazita);
 • Trichocefalóza (parazitická);
 • Telyziosis (Eye Nematodes);
 • estrose (parazita v nosopharynxu a subkutánní).
Sloučenina

Sloučenina

Lék Ivermektin (extrakt z houby z rodu Streptomycetes) - 10 mg, acetát tokoferolu (pomáhá odstraňovat toxiny z těla) - 40 mg, pomocné prvky: dimetylacetamid, benzínový alkohol a voda.

Je to v procesu východy, že parazity jsou nejvíce detekce detekce.

Farmakologické vlastnosti

Lék nedimenzionálního a arachnoentomocydového účinku. Určí vejce, larvy a sexuálně zralé jedince následujících parazitů:

 • pijavice;
 • Helminty, Ascaris a Nematodes;
 • Podkožní, nosofaryngeální a uklizené parazity,
 • vši a;
 • Gadflies, klíšťata.
Účinek léku se vztahuje na centrální nervový systém parazita a způsobuje jeho smrt. Je dobře vylučován moč a žluč, u zvířat během laktace mlékem.

Výstupní formulář

Bezbarvý nebo světle žlutý odstín sterilní injekční roztok je zabalen do hermeticky uzavřených skleněných lahví. Láhev je uzavřena gumovým pásem, hliníkovým uzávěrem a plastovým víkem. Kapacita lahví: 1, 10, 20, 50, 100, 250 a 500 ml. Farmakologické vlastnosti

Metoda aplikace a dávkování

Ivermek, sledovací pokyny pro použití ve veterinární medicíně, Představte intramuskulárně, Ve vnitřním stehně.

Věděl jsi?Onemocnění zvířat byla obsazena mnoha vědci starověku. Aristoteles ve svých pojednáních na zvířatech nakreslí paralelu mezi jejich anatomií a lidským, klasifikovaným živočišným druhem. Hippokrates psali díla o infekčních chorobách a jejich patogenech. A starověký římský doktor Galen je považován za zakladatele moderního veterinárního lékařství.

Pro kočky

Kočky na 5 kg hmotnosti 0.1 ml, v případě zanedbané nemoci se injekce opakuje, ale ne zvýšením dávky, ale po dvou týdnech. Pokud má zvíře nesnášenlivost na složky léku, projeví se to učení, zvracení a excitabilitu zvířete. Výstupní formulářIvermek, s předávkováním, konkrétně specifikuje, aby způsobil fatální výsledek. S nejmenšími známkami změny v pohodě je nutné okamžitě kontaktovat veterináře. Zvíře potřebuje intoxikaci v klinických podmínkách (infuze kapání, diuréza atd.).

Bez dovedností při provádění těchto postupů byste neměli studovat na svém domácím mazlíčku, veterinář by měl provést injekci.

Pro psy

Ivermek se podle pokynů pro použití pro psy neliší ve výpočtu dávky od dávek koček. 5 kg hmotnosti - 0.1 ml roztoku. V pokročilých případech se u psů provádí opakování za deset dní. Vedlejší účinky drog v: zvracení a apatie, ztráta koordinace je možná.

Důležité! Kočka i pes před ošetřením Iversmec musí být veterinárním lékařem prokázána.

Opatření preventivní

Ivermek, když dávka pro psy překročí, primárně způsobuje otok v místě injekce. Před zavedením zvířete si pečlivě přečtěte pokyny pro lék. Nedoporučuje se používat lék k léčbě psů plemene bobtail, shelti a kolie.

Pokud dávka injekce překročí 0. 5 ml, injekce jsou umístěny na různých místech.

Ivermek a podle pokynů pro použití a na doporučení veterinárních lékařů pro malé, je lepší použít pod dohledem odborníka.

Důležité! Při práci s medicínou by lidé měli nasadit lékařské rukavice, v případě sliznice očí, po zákroku opláchněte tekoucí vodou, umyjte si ruce mýdlem.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Droga je kontraindikována při užívání drogy oslabené kvůli nemoci a vyčerpanému zvířeti.a fena je zakázána v poslední třetině těhotenství, 28 dní před laktací. Metoda aplikace a dávkování

Věděl jsi? Na jedné z veterinárních klinik města Colorado-Springs (USA) je neobvyklý kočičí-medbrat. Přinesli na kliniku kočky bez domova z ulice, kde zakořenil. Pracovníci nemocnice si všimli, že Ron má příznivý dopad na zvířata podstupující léčbu. Objímá pacienty, olizuje je a je poblíž, zatímco po operaci opouštějí anestézii, nedělají výjimku ani pro psy.

Skladovatelná životnost a podmínky skladování

Lék při interakci s vnějším prostředím podléhá rychlému ničení, takže se používá ihned po depresizaci. Produkt je vhodný po dobu 18 měsíců od data výroby, 40 dnů od data otevření láhve.

Uložte lék daleko od jídla a krmiva pro zvířata na tmavě suchém místě. Teplotní režim skladování od 0 ° C do 25 ° C.Po uplynutí data vypršení platnosti se nepoužijte, ale používat. Prázdné kontejner nelze použít pro účely domácnosti, je zlikvidován.

Parazity přinášejí domácí mazlíčci, protože zvířata závisí na vlastnících, jsou na ně pozorní. Pokud se váš oblíbený se tak nějak nechová: stal se apatickým, ztratil chuť k jídlu, neustále svědění-to je dobrý důvod k tomu, aby šel do veterináře.

78

Články na téma
LiveInternet