Bosita: jídlo pro kočky a koťata všech plemen

Bosita - krmivo pro kočky, běžné ve své vlasti, ve Švédsku, ale na ruském trhu relativně nové. Mezitím to nalezení ve velkých obchodech není obtížné. Výrobci připisují svůj produkt super prémiové třídě, která nám umožňuje mluvit o něm jako vysoce kvalitní, vyvážená strava pro domácí mazlíčky.

Výhody značky Bozita pro kočky

Hlavní výhodou této značky je odrůda. Bosita pro kočky představuje mnoho produktů produktů, které splňují potřeby domácích zvířat s různými fyziologickými charakteristikami. To řeší problém nalezení vhodné výživy pro mladé a starší zvířata, oblíbené s alergiemi a citlivou trávení.

Výhody značky Bozita pro kočky

Bosita je vysoká švédská kvalita a rozmanitost

Dalším důležitým plusem Bosita je složení. Výrazným rysem suchého jídla této značky je obsah proteinů (asi 30 % celkové hmoty). Navíc mají zvíře, nikoli původ rostlin, což je důležité pro normální fungování těla kočky.

Poznámka! Záď obsahuje mnoho vitamínů a makro prvků, které pomáhají zlepšit stav kůže a vlny, kostí, zubů.

Historie výrobce

Bozita - krmivo pro kočky s více než staletí - studovaná historie. Jeho vlast je Švédsko a zakladatel společnosti je považován za a. Hej, chlape. Po dlouhou dobu strávil cestováním, navštívil Skotsko, kde získal zkušenosti a znalosti o tom, jak udržovat zdraví domácích zvířat prostřednictvím správné výživy. Vrátil se do svého rodného Švédska, zastavil se ve městě Vorgorda a začal pracovat na vytvoření své vlastní společnosti - Doggy AB.

Historie výrobce

Odrůdy kacátů

První produkt vydaný Heymanem v roce 1903., stal se psí jídlo vårgårda psí mouku. Jeho chuť se líbila švédských mazlíčků, takže společnost pokračovala ve své práci a uvolňovala více a více rozmanitějšího zboží, tentokrát pro psy i kočky.

Poznámka! Dnes je Bosita populární mezi obyvateli Švédska. Společnost shromažďuje více než 500 milionů stroonů ročně. Moderní Doggy AB zahrnuje 160 zaměstnanců, kteří kontrolují kvalitu produktů a snaží se, aby byla co nejrůznější a nejužitečnější, s přihlédnutím k názoru veterinárních lékařů.

Co je součástí

Složky krmiva závisí na vybraném pravítku. Jako hlavní složka masa se často používá maso:

 • jehněčí;
 • Los;
 • Jelen;
 • losos;
 • Kuře.

Poznámka! Některé krmivy mohou označovat složky, jako je vepřová mouka, hydrolyzované nebo dehydratované kuře. Takové formulace znamená, že místo čistého masa by mohlo být ve výrobě použity různé offals.

Zdroje uhlohydrátů ve výživě jsou hlavně pšenice a kukuřice, což je charakteristické pro prémiové a ekonomické kočičí krmiva. Bosita však také produkuje výrobky, ve kterých jsou tyto složky nahrazeny hráškem a bramborami.

Můžeš najít:

 • suchý protein (vepřové maso, hovězí maso);
 • kostní tuk;
 • rybí mouka;
 • lignocelulóza;
 • minerály.

Mezi potravinovými přísadami patří vitamíny (a, d3, e), taurin, l-karnitin.

Co je součástí

Je důležité vždy věnovat pozornost složení, protože některé krmiva nezaručují přítomnost čistého masa a nepřítomnost komponent zrna

Sortiment krmiva

Doggy AB nevyrábí produkty pro konkrétní plemena, ale bere v úvahu mnoho dalších faktorů. Bosita nabízí krmivo pro kočky s různými úrovněmi aktivity: nízká, střední a zvýšená. V nich bude poměr živin tak, aby sedaví domácí zvířata nezískaly nadváhu a naopak nejspornější netrpěli jeho nedostatkem.

Krmivo se také vyrábí v souladu s velikostí domácího mazlíčka. Existuje bosita pro velké kočky (2 kg v balení), pro malá a střední plemena. Kromě toho je možné vybrat jídlo v souladu s charakteristikami těla zvířete. Vyrábí se speciální kočky pro kočky s problematickou trávením a alergiemi.

Suchý

Většina produktů značky Bozita je suché jídlo. Jsou to vyvážená strava v kulatých granulích a průměr asi 0,5 cm.

Důležité! Bosita Feed pro koťata menší, takže je pro děti vhodné porazit ho.

Produkty se vyrábějí v několika řádcích:

 • Bezrannaya;
 • s nadváhou;
 • pro kočky s citlivou pokožkou;
 • bez pšenice;
 • S citlivým trávením.

Existují samostatné krmivy pro malé, dospělé, těhotné a starší kočky. Pokud bylo rozhodnuto sterilizovat domácího mazlíčka, bude Bosita moci nabídnout vhodnou stravu, která vyhovuje všem jeho potřebám.

Důležité! Rovněž stojí za to vybrat produkt, s ohledem na mobilitu kočky, protože strava aktivního zvířete se bude výrazně lišit od potravy pro pasivní oblíbený obsah kalorií.

Konzervy

Kromě suchého krmiva produkuje Bozita také vlhké zbožňované mnoha domácími zvířaty. Vyrábějí se ve formě nebo tašek 85 g nebo malé lepenkové krabice 375 g. Jídlo je plně naplněná strava a může nahradit suchou.

Sortiment krmiva

Bosita také uvolňuje různé mokré potraviny

Produkty mají různé chutě. Nejčastěji najdete následující možnosti s masem:

 • Jelen;
 • jehněčí;
 • losos;
 • krocan;
 • Langostin;
 • Kachny;
 • Kuře;
 • hovězí.

Na rozdíl od suchého krmiva na mokrém není obsaženo žádné zrna. 50 % celého složení jsou zpravidla výhradně maskové výrobky, což je dobrý indikátor. Při výrobě krmiva pro kočky se používá želé nebo omáčka.

Cena a kde koupit

Dnes je Bozita jedním z populárních krmiv nejen ve Švédsku, ale také po celém světě, včetně Ruska. Produkty této značky jsou k dispozici ve většině velkých obchodů s domácími mazlíčky, zejména pokud jde o města, jako je Moskva, Petrohrad, Tula, Ryazan a další.

Poznámka! Dokonce i při absenci bositis na místních policích je vždy příležitost objednat suché jídlo nebo konzervované jídlo online. Produkty této značky najdete ve většině online obchodů.

Náklady se budou lišit v závislosti na velikosti balení a typu krmiva, ale v průměru bude cena následující:

 • 400 g - 380 rublů.*;
 • 2 kg - 1500 rublů.;;
 • 10 kg - 6500 rublů.

Tabulka: Jaké jídlo nahradit Bosita

Pokud z nějakého důvodu bylo krmení Bozita nepřístupné, můžete vždy najít alternativu. Mezi podobným krmivem jsou uvedeny následující:

Jeden&PouzeBelgické krmivo super prémiové třídy s přírodními přísadami masa, velké množství vitamínů v nepřítomnosti obilí.400 g - 380 rublů.- 2 kg - 1500 rublů.
Britská péčeČeský krmivo super prémiové třídy se vyznačuje širokou škálou produktů a vysoce kvalitní složení, je zde pravítko s mokrým jídlem.400 g - 300 rublů.- 2 kg - 850 rublů.- 7 kg - 2800 rublů.
CanaganBritish Super Premium, Bezervaya, se vyznačuje vysokým obsahem masa, velkým množstvím vitamínových přísad.375 g - 400 rublů.- 1,5 kg - 1500 rublů.- 4 kg - 3000 rublů.
Arden GrangeDalší super prémiové krmivo z Velké Británie je vyrobeno bez obilí s přírodními masami a užitečnými potravinářskými přísadami.400 g - 380 rublů.- 2 kg - 1200 rublů.- 4 kg - 2000 rub.- 8 kg - 3800 rublů.


Bozita je vysoce kvalitní švédské jídlo, které pomůže nejen normalizovat trávicí systém, ale také zlepší obecný stav kočky. Se liší v celé řadě produktů.

*Ceny v článku jsou uvedeny na únor 2020.

Články na téma
LiveInternet