Farma dukes: počet krmiv pro psy, popis stravy

Výběr správné výživy je často problematický pro domácí majitele zvířat. Tělo každého domácího mazlíčka má své vlastní vlastnosti, takže při hledání dokonalého jídla musíte někdy vyzkoušet mnoho značek. Vévoda Pharm Feed for Dogs je považována za jednu z nejvyšších možností kvality.

Čím lepší je Duchs Farm Other Feed

Produkce tohoto produktu se zabývá Velkou Británií, odkud je exportován do ruských pultů. Jídlo patří do kategorie Super-Premium, která je jedním z nejvíce doporučovaných pro zvířata.

Čím lepší je Duchs Farm Other Feed

Dukeova farma je vysoce kvalitní a rozmanitost

Produkty této značky jsou rozmanité. Dukeova farma je rozdělena do tří hlavních typů pro použité přísady pro krmení psů:

 • cereálie;
 • pro citlivá domácí mazlíčky;
 • Bezertovy.

Společnost zapojená do výroby potravin nabízí svým zákazníkům velký sortiment, kde je zboží pro malá zvířata i největší. Značka také bere v úvahu věk mazlíčků při vytváření svých produktů.

Poznámka! Dukes Farm - Vysoký obsah masa. Čerstvé ingredience se používají ve výrobě, která zaručuje vysoce kvalitní jídlo.

Přezkum složení krmiva

Zaprvé v jakémkoli produktu této značky je maso. Může to být různých typů:

 • jehněčí;
 • kachna;
 • krocan;
 • kuře.

Také v některých produktech je ryba, hlavně losos. Podíl masných výrobků je asi 40–50% z celkového počtu složek, což je dobrý indikátor.

V možnostech obilí se používá pouze užitečná kultura pro psy. Mezi nimi:

 • rýže;
 • ječmen;
 • Oves.

V pivních výrobcích je hlavním zdrojem uhlohydrátů sladké brambory. Žádný z těchto produktů není nebezpečný pro tělo psa.

K doplnění mateřské diety a nasycení jimi prospěšnými látkami se při výrobě potravin používají následující přísady:

 • Yucca Shidiger;
 • kopřiva;
 • brusinka;
 • Semeno jitrocel.

Všechny tyto složky obsahují vitamíny užitečné pro prevenci nemocí gastrointestinálního traktu.

Přezkum složení krmiva

Vévodovo farmy je pro psa dobré s kompozicí

Typy pro domácí mazlíčky od Duchs Pharma

Převážná většina produktů této značky je suché jídlo. Jejich linka je velmi rozmanitá, což vám umožňuje vybrat produkt pro domácího mazlíčka s jakýmikoli preferencemi a funkcemi.

Poznámka! Značka nabízí samostatné produkty pro štěňata, dospělé a starší psy, které jsou vytvářeny s ohledem na změny v těle spojené s věkem.

Značka se také stará o vybranou výživu, odpovídá rodokmenům domácích mazlíčků. Najdete produkty pro psy následujících velikostí:

 • mini;
 • malý;
 • střední;
 • Velký.

Suché jídlo však není jediným produktem v sortimentu této značky. Britská korporace se také zabývá napájením mokré energie, která může působit jako plně naplněná strava nebo se stát jejím lahodným doplňkem. Konzervované jídlo se vyrábí pro různé věk.

Jak vybrat

Velký sortiment může zmást. Aby tomu zabránilo, je důležité řídit se určitými pravidly pro výběr psa pro psa. Za prvé, výživa by měla odpovídat věku domácího mazlíčka. Poměr proteinů, tuků a uhlohydrátů v produktech štěňat se výrazně liší od analogů dospělých, takže při výběru „Duke Pharma“ je důležité zaměřit se na to, kolik let na zvíře.

Typy pro domácí mazlíčky od Duchs Pharma

Duke`s Farm nabízí domácí mazlíčky různých velikostí

Je nutné vzít v úvahu preference domácího mazlíčka a rysy jeho stravy. Například pasivní životní styl náchylný k obezitě nebo vedoucímu životnímu stylu jsou takové typy masa jako krůtí a kuře vhodnější vhodné. Pro alergie jsou produkty citlivé linie perfektní. Hlavní složkou v nich je losos.

Plemeno také hraje významnou roli při výběru výživy. Sortiment Duchs Pharm má zboží pro malé, střední a velké domácí mazlíčky s ohledem na rysy práce jejich těla.

Poznámka! Produkce nepoužívá umělé přísady, všechny produkty v přírodních.

Výhody a nevýhody jídla „Duchs Pharm“

Stejně jako jakékoli jiné produkty, výživa této značky má řadu výhod a nevýhod, které pomáhají majitelům zjistit, zda si jej koupit pro svého domácího mazlíčka. Při hodnocení jakéhokoli krmiva je pozornost věnována nejen složení, ale také nákladům, dostupnosti, rozmanitosti produktů.

profesionálové

Hlavní výhodou vévodových zemědělských produktů je jejich vysoká kvalita. Krmivo je klasifikováno jako super-prémium, jsou jen o něco horší než holistika. Asi polovina jejich složení jsou masové ingredience a většina z nich jsou čerstvé maso, nikoli mouka nebo offal. Veterináři ocenili Dax Pharm jako plné jídlo, které je schopno uspokojit potřeby psa pro látky potřebné pro normální život.

Poznámka! Majitelé zvířat budou navíc potěšeni cenou krmiva, která je poměrně nízká pro krmení třídy Super-Premium.

Minusy

Nevýhodou tohoto krmiva pro psy není jeho prevalence. Je téměř nemožné najít jídlo na policích obyčejných obchodů s domácími mazlíčky, protože určitá společnost se zabývá vývozem do Ruska a prodeje. Pokud však majitel domácího mazlíčka nemohl najít produkty Duchs Pharm ve svém městě, lze jej vždy objednat prostřednictvím internetového obchodu.

Nevýhodou této značky je malý výběr balení krmiv. Prodává se v balíčcích 2 a 12 kg. To může být pro majitele nepohodlné, protože malé obaly rychle konzumují pes a velký není vždy k dispozici v nákladech.

Rovněž stojí za zvážení, že Dukes Farm se nezabývá vydáním specializovaného krmiva. Neexistuje žádné zboží pro domácí mazlíčky, kteří mají zdravotní problémy.

Jinak nemá značka žádné nedostatky. Kachní farma se ukázala jako vysoce kvalitní jídlo, charakterizované dobrým složením a přijatelnými náklady.

Čím lepší je Duchs Farm Other Feed

Vévodovo farmy mají drobné nevýhody, které neovlivňují jejich kvalitu

Cena a kde koupit

Napájení značky je zapojeno do řetězce obchodů „Beethoven“. Právě tato společnost se zabývá přepravou zemědělských produktů Duchs z Velké Británie do Ruska, takže na jejích policích najdete jídlo. Hlavní část obchodů pro domácí zvířata je soustředěna v hlavním městě, ale najdete je v:

 • Petrohrad;
 • Samara;
 • Yuzhno-Sakhalinsk;
 • Nizhny Novgorod;
 • Tolyatti;
 • Belgorod.

Dax Pharm lze také objednat v internetovém obchodě Beethoven, což je vhodné pro většinu majitelů zvířat. Dodávka se provádí do všech měst Ruska.

Náklady závisí na balíčku. Balení 2 kg stojí asi 1000 rublů* pro krmivo zrna a 1500 pro analogu Bezerya. Můžete si zakoupit 12 kg suchého jídla za cenu asi 5000-6000 rublů.

Pokud si majitel chce psa rozmazlit mokrým jídlem, může si koupit banku 200 g. Náklady na obyčejné obiloviny konzervované jídlo jsou přibližně 100 rublů. Beznární výrobky budou stát 130 rublů.

Dukes Farm

Mark "Duchs Pharm" si zaslouží pozornost majitelů mazlíčků, protože pro psy nabízí vysoce kvalitní výživu. Téměř polovina jeho složení je maso, což je indikátor dobrého jídla. Výrobci, péče o zdraví domácích zvířat, přidali do produktů pouze přirozené vitamínové látky.

Majitelé psů příjemně překvapí poměr kvality ceny, protože Duke`s Farm nabízí kvalitní produkty za relativně nízké náklady. Protože jídlo není v Rusku příliš běžné, může být problematické ho koupit.

*Ceny jsou relevantní pro leden 2020.

Články na téma
LiveInternet