„Malta paste“: co je to a s čím se jedl

Sloučenina

Každá kočka tráví spoustu času olizováním jeho vlny. Po tomto postupu spadnou kabáty do žaludku koček a mohou tvořit hrudky. A to může vést k zvracení, poruchám žaludku a ztrátě chuti k jídlu. Ale neměli byste se o to starat, protože existuje skvělý lék na rozpuštění vlněných shluků v žaludku kočky, a to je „sladová pasta“.

Sloučenina

Takové těstoviny jsou přírodní produkt a zahrnují:

  • oleje a tuky;
  • sladový extrakt;
  • celulóza;
  • popel.

Zvláštní složkou je derivát mléčného cukru s TSO (trans-galaktoligosacharid), který je vyroben z mléka a poskytuje vaší kočce užitečnou střevní mikroflóru.

Podívejte se s

Kromě toho jsou v pastě minerály (vápník, fosfor, sodík, draslík) a pomocné látky (emulgátory, zahušťovače, antioxidanty). Biologické vlastnosti a účinky

Biologické vlastnosti a účinky

Vzhledem k obsahu sladu pomáhá pasta rozpustit hrudky vlny. To usnadňuje průchod vlasů trávicím traktem a vede k volnému čištění těla kočky. Výsledkem je, že se vaše zvíře zbaví zvracení a zácpy.

Různé tuky podporují játra a ledviny domácího mazlíčka, regulují metabolismus a podporují růst. A obsah minerálů má prospěšný účinek na stav kůže a vlněného krytu.

Věděl jsi?Lidé s alergiemi na kočičí vlnu mají ve skutečnosti alergie vůbec na vlnu, ale na proteinu Fel D1, který je obsažen ve slinách koček. Olizuje vlnu, kočka přenáší její sliny k ní a ona se zase šíří po celém domě.

Výstupní formulář

Malt-vteřina se vyrábí v zkumavkách. Existují balíčky 20, 50, 100 a 220 gramů. Výstupní formulář

Indikace pro použití

Paste je zobrazena pro použití, pokud má vaše kočka zvracení nebo zácpu kvůli skutečnosti, že vlněné hrudky nahromaděné v žaludku a střevech.

Dávkování

Droga může být kočce dána dvěma způsoby:

  1. Denně - 3 cm pasty.
  2. Jeden týden za měsíc - 5 cm, pak přestávka.

A pokud má váš mazlíček roztavení, které obvykle trvá asi měsíc, pojďme během tohoto období 5 cm finančních prostředků. Můžete si neustále vzít „maltorovou bránu“ a v případě potřeby lze dávku zdvojnásobit dvojnásobkem.

Důležité!Poskytněte svému domácímu mazlíčku čerstvou vodu v dostatečném množství.

Způsob aplikace

Lék se používá buď s jídlem, nebo okamžitě z trubice. Nejlepší, pokud to spadne do žaludku zvířete před jídlem. Obvykle neexistují žádné problémy s konzumací těstovin, zvířata, jako je její vkus. Indikace pro použití

Vedlejší efekty

Po přijetí tohoto produktu nebyl zaregistrován ani jeden vedlejší účinek. Kromě toho těstoviny dokonale interagují s jinými drogami a nebyly odhaleny žádné negativní důsledky.

Kontraindikace

Kontraindikace pro užívání těstovin nebyly identifikovány, je to pro tělo kočky naprosto bezpečné, protože zahrnuje přirozené komponenty.

Podmínky skladování

Ideální podmínky skladování - chladné a suché místo.

Důležité!Životností je 24 měsíců, pokud byla dodržena všechna pravidla pro skladování.

Po otevření balení musí být pasta uložena v chladničce, kde by měla být teplota od +2 ° C do +8 ° C. Dávkování

Analogy

Analogy našeho léku jsou takové pasty:

  • Gimpet Malt-Soft-Extra (Německo). Kromě skutečnosti, že tyto těstoviny rozpouštějí hrudky vlny, také pomáhá s problémy s prasknutím;

Věděl jsi? Lízání vlny pro kočičí není jen prostředkem hygieny, ale také způsob, jak uklidnit. Během tohoto postupu zvíře olizuje speciální látku ze svého šrotu, který obsahuje vitamín B, který řídí úroveň mentální rovnováhy v těle. Pokud kočka nelíbí, bude to v průběhu času velmi neklidný, a v důsledku toho to může dokonce vést k smrti.

  • Excel KitTymalt Hair (USA). Chuť této těstoviny se podobá mořským plodům, takže se vašemu domácímu mazlíčci určitě bude líbit;
  • Cliny (Rusko). Ruský analog dovážené „maltské pasty“ není nijak nižší ve svých vlastnostech. Na základě recenzí mnoha vlastníků kočičí nenašli zvláštní rozdíl mezi domácí a dováženou pastou. Cliny Paste má vynikající složení, která zahrnuje vodu se stříbrnými ionty, má také sladovou chuť a aroma příjemná pro kočky.
Způsob aplikace

Jak vidíte, existuje spousta odrůd past, které odstraní vlnu. Který z nich si vyberete, závisí na vašich preferencích a samozřejmě na preferencích vašeho domácího mazlíčka. Všechny pasty prezentované v našem článku jsou naprosto bezpečné a pomáhají kočkám a kočkám zbavit se kusů vlny a nejen. Přejeme vašemu domácímu zdraví a dlouhý život!

Články na téma
LiveInternet